Topol černý - tinktura z pupenů

50ml

P46

Skladem - expedujeme do 24 hodin

Cévní stěny, srdce, dýchací cesty, suchý kašel. 


150 Kč

123.97 bez DPH

Počet

Tinktura z pupenů topolu černého. Udržování pevných krevních i srdečních cévních stěn, příznivé působení na srdce, podpora dýchacích cest při suchém kašli, při jejich podráždění a v chladném období, povzbuzení fyzického stavu.

Cena za měrnou jednotku (100 ml): 300 Kč.

Zajímavosti o topolu černém

Topol je vznosný strom vysoký až 30 m, vytvářející oválnou nebo štíhlou korunu. Původ topolu zahrnuje mírná podnební pásma Evropy, severní Afriky a západní Asie. Často se vysazuje na okrajích cest, neboť svými kořeny zpevňuje klouzavé půdy. Pro podpůrné účely organismu se zpracovávají pupeny, které obsahují nejvíce účinných látek jako fenolový glykosid salicin, populin, flavonové glykosidy, třísloviny, vosky a silice.

Topol ve formě pupenové tinktury posiluje fyzický stav organismu. Příznivě působí na srdce a cévy - pomáhá udržovat pevné krevní i srdeční cévní stěny. Zklidňuje dýchací cesty při jejich podráždění zejména v chladném období.

Užívání tinktury

Denní dávka = počet kapek odpovídající hmotnosti člověka rozdělíme na dvě nebo tři denní dávky (např. při celkové hmotnosti 60 kg dávku rozdělíme na 2 x 30 kapek nebo 3 x 20 kapek)

Výroba tinktury

Tuto tinkturu z pupenů topolu černého vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Reviews (2)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Tinktůra za pupenů

Užívám na stavy,které by mohly být způsobené bakteriemi boreliozy.I když těžko říct,jestli to je zrovna od těchto zákeřných bakterií.Spolu se štětkou,k tomu gjnkgo a po 2 měsících se cítím lépe.Myslím,že tato tinktůra je účinná na víc věcí.Zlepšila se krátkodobá paměť,abstraktní myšlení,atd.Doktoři testy na boreliozu berou jen jako orientační,prý je to známka,že jsem touto nákazou prošel,nic víc.Nemají ponětí,jaké potíže to může způsobit.Pravdu jsem se dočetl na mnoha forech,běžně dostupných.Ale pokud někoho kouslo klíště,tak toto je asi jediná cesta,jak z toho ven.U českých doktorů pomoc neexistuje.Jen posílají za psychiatrem.Což je ztráta času.Paní Podhorná je fakt špička a tímto jí chci poděkovat,i celému jejímu týmu.<br />

Ověřený zákazník

Černý topol a BORELIÓZA

Můj příběh: Před asi 7 léty jsem na podzim byl velmi unavený a opakovaně jsem jsem prodělával záněty ledvin. Lékařka mi psala asi po 14 dnech vždy jiná antibiotika a výsledek? Za 14 dní opět zánět ledvin. Už mi antibiotika napsat nemohla, prý by to tělo už nezvládlo. Prý co budeme dělat? Tak jsem řekl, že si to asi budu muset vyléčit sám.. Trochu se urazila - asi.. Nedalo mi to a navštívil jsem léčitele s doporučením. Při vstupu dveřmi do jeho "ordinace" mi řekl: A jé je! Borelióza jak prase! Dal mě na kyslík a doporučil vyšetření na boreliózu. Paní doktorka se na mě obořila, že vyšetření je nákladné. Tak jsem se s ní domluvil, že pokud tam borelióza nebude, rád si je uhradím. Udělala odběry a co bylo dál?! Za tři dny mi volala ať ihned přijdu do ordinace. Z mnoha kmenů boreliózy jsem měl vysoké výsledky u 4 kmenů. Antibiotika jsem odmítl a na doporučení léčitele jsem si zde zakoupil dvě balení tinktury TOPOLE ČERNÉHO Z PUPENŮ. Po měsíci a půl jsem byl odeslán na boreliózové centrum v Brně a..? po odběrech bylo vše v pořádku! Zázračná pupenová tinktura! Doporučuji, máte-li s boreliózou problém. Možná by to mohlo být i v přiloženém letáku zmíněno, pro ostatní co beznadějně hledají cestu jak boreliózu zničit. DĚKUJI za tuto tinkturu!