Česnek medvědí a setý - tinktura z bylin

T4

Skladem - expedujeme do 24 hodin

Imunitní systém, dýchací systém, srdce a cévy.


125 Kč

103.31 bez DPH

Počet

Kombinovaná tinktura z česneku medvědího a česneku setého. Antioxidační aktivita, posílení imunitního systému, podpora funkce dýchacího systému, jaterní funkce, regulace hladiny cholesterolu a činnosti srdce a cév.

Cena za měrnou jednotku (100 ml): 250 Kč.

Zajímavosti o česneku setém

Česnek setý je potravina s celou řadou hlubších pozitivních účinků na lidský organismus. Z rostliny se využívá cibule, která obsahuje glykosidicky vázanou silici, sloučeniny síry, fytoncidy, vitamíny A, B, C, D, jód a další stopové prvky. Charakteristickou pro česnek je látka allicin s antimikrobním účinkem. Podobné účinky i složení jako česnek setý má i česnek medvědí rostoucí ve stinných lesních hájích, z něhož se používají hlavně listy.

Kombinací použití obou česneků se jejich podpůrné efekty ještě zvýší. Oba se používají jako potravina, největší účinnosti ale dosahuje jejich směsná lihová tinktura. Česnek setý omezuje výskyt baktérií, působí antioxidačně. Podporuje krevní oběh, omezuje pocity „těžkých nohou“. Povzbuzuje činnost jater a dýchacího systému, i odolnost vůči stresu. Česnek medvědí je efektivní v udržování normální hladiny cholesterolu, příznivě působí na srdeční aktivitu a cévní funkce.

Výroba tinktury

Tuto tinkturu z česneku medvědího a setého vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Reviews (5)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews

Styfylokok

Dlouho mě trápil zlatý stafylokok.Česnek jsem si zakoupil jako prevenci, a opravdu pomáhá. Skvělá tinktura. Mohu jen a jen doporučit.

Česneková tinktura

Výborný, ulevil od těžkých nohou, chrání před nachlazením a plicními problémy. Objednávám další. A doporučuji v širokém okolí známým tinktury.

Ověřený zákazník

V kombinaci s lichořeřišnicí a grepem

mi už několikrát vyléčil zánět dásní nebo váček nad zubem. Nedám na tuto doporučenou kombinaci dopustit.

Kvasinková infekce

Česnek používám především ve spojení s kvasinkovou infekci ženských orgánů a funguje perfektně.

Doporučuji

Když na mě nebo děti něco leze, nasadíme na pár dní česnek. Užívám ho i v případě rozhozeného trávení, střevních potíží. Výborně funguje na střevní mikroflóru.