Respiro

50ml

T52

Skladem - odesíláme do 24 hodin

Dýchací systém, nachlazení, vykašlávání.


105,00 Kč

86.78 bez DPH

Počet

Směs bezu černého, divizny, jitrocele kopinatého, lípy srdčité, měsíčku lékařského a podbělu lékařského. Blahodárné působení na dýchací systém, zklidnění dýchacích cest při podráždění, usnadnění vykašlávání, tlumení reakcí z přecitlivělosti organismu na vnější podněty (např. alergie).

Cena za měrnou jednotku (100 ml): 198 Kč.

Více informací

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.

Centrum Naděje otevřeno!

V Brodku u Konice jsme vybudovali zdravotní a relaxační centrum. Cílem našeho centra je pomáhat lidem s jejich problémy alternativní medicínou, kterou spojují přírodní přípravky, neinvazivní terapie a bioifnormační medicína.

Centrum Naděje

Co říkají naši zákazníci (2)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Výborný pomocník

Již 5 roků trpím celodenním kašlem Jsem sice astmatik a alergik, ale beru pravidelné léky, takže bych měla být bez větších obtíží. Opak je ale pravdou. Zkusila jsem si objednat RESPIRO a po 14 denním užívání se mé potíže velice zmírnily, již mě občasné zakašlání neobtěžuje ani ho téměř neregistruji. Děkuji za tento preparát.

Respiro po Covidu

Po prodělaném středně těžkém Covidu mi zůstala dušnost a velká únava.Po týdnu užívání tinktury Respiro jsem už mohla volně dýchat,a tak to zůstalo.Můžu vřele doporučit.Únava se velmi zmírnila po užívání Tkáňových solí,které jsou velmi dobře vstřebatelné a nezatěžují organismus vysokými dávkami nevyužitého odpadu ,se kterým se musí vypořádat ledviny.