Jírovec maďal - tinktura z pupenů

50ml

P21

Skladem - expedujeme do 24 hodin

Cévy, krevní oběh v končetinách, klouby, menstruace, menopauza, stres.


150 Kč

123.97 bez DPH

Počet

Tinktura z pupenů jírovce maďal. Blahodárné působení na cévy a krevní kapiláry, na krevní oběh v končetinách, podpora výživy tkání, zejména pokožky, vlasů, nehtů, pročišťování pokožky, udržování pohyblivosti a pružnosti kloubů, tlumení menstruačních a menopauzálních projevů, posílení fyziologické odolnosti vůči nepříznivým okolním podmínkám, udržování fyziologické kyselosti v žaludku.

Cena za měrnou jednotku (100 ml): 300 Kč.

Zajímavosti o jírovci maďal

Jírovec („kaštan“) se v našich zemích objevuje až v 16. století a jeho vlastí jsou hory Balkánu. Dorůstá až do 30 m vysokého stromu a daří se mu ve stinných vlhkých lesních a v půdách bohatých na živiny. K podpůrným účelů na organismus se používá plod a v poslední době také pupen, v němž je soustředěno nejvíce aktivních látek. Nejdůležitější účinnou látkou je glykosid aesculin, saponin aescin, flavonoidy, éterické oleje a další.

Jírovec působí blahodárně na cévy a krevní kapiláry, podporuje krevní oběh, snižuje pocit „těžkých nohou“. Příznivě působí na výživu tkání, zejména pokožky, vlasů, nehtů. Přispívá k pročišťování pokožky, pomáhá udržovat pohyblivost kloubů i normální kyselost v žaludku. Tlumí nepříjemné menstruační a menopauzální projevy, posiluje fyziologickou odolnost organismu.

Užívání tinktury

Denní dávka = počet kapek odpovídající hmotnosti člověka rozdělíme na dvě nebo tři denní dávky (např. při celkové hmotnosti 60 kg dávku rozdělíme na 2 x 30 kapek nebo 3 x 20 kapek)

Výroba tinktury

Tuto tinkturu z pupenů jírovce maďal vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Reviews (2)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

výsledek úžasný

Překvapivě rychlý účinek již po 3 dnech užívání.<br /> Je mi přes 65 let a rok se potýkam s oteklými kotniky a koleny, lékař předepsal diuretikum, stav se však nezměnil. Denně jsem podnikala 7 km vycházky, koupele nohou, míjela delší sezeni, atp. Stačila však jen jednohodinová jizda autem a kotniky byly natolik nateklé, že se mi pásky sandálů bolestně zařezávaly do oteklých nohou. Během uživáni kapek se stav razantně zlepšil, mohu dokonce vynechat denní tůry, aniž by mi kotniky nebo kolena otékala. Vřele doporučuji a děkuji tvůrkyni preparátu i jejímu týmu.<br />

mám problém s bolestí pravého kyčelního kloubu a pocit opravdu těžkých nohou.po dobrání první skleničky se mi výrazně ulevilo,prostě obojí přestalo bolet....je to velká úleva<br /> tak objednávám pro jistotu další skleničku.