Doplněk z bylin ke snižování tělesné hmotnosti a pro harmonizaci organismu

K27

Skladem - expedujeme do 2 dnů

Redukce tělesné hmotnosti


461 Kč

380.99 bez DPH

Počet

Kúra pro podporu snižování nadváhy. Stimuluje funkci jater, ledvin a střev, přispívá ke štěpení cukrů a tuků, ke zdravému trávení a vyprazdňování. Posiluje organismus, chrání srdce a cévy.

Kúra obsahuje

Užívání kúry

Současně užívat Brodecký ortislim, maté, břízu, po využití lahvičky břízy vezmete jalovec a vše doužívat. Po využívání doporučujeme pokračovací kúrou K27A

Po skončení poslední lahvičky lze kúru zopakovat nebo napište aktuální stav, případné změny či reakce a podle toho vám paní magistra stanoví další postup. Napsat lze na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu.

Pomoc při redukci hmotnosti

Co o této kúře říká Mgr. Jarmila Podhorná.

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Co říkají naši zákazníci (3)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

Doporučuji !

Již po dobrání první kúry jsem zhubla 3kg. Nedržela jsem žádnou dietu, nepřejídala se a omezila sladké.

Hubnoucí kůra

Tato hubnoucí kůra je hotový zázrak!Je mi 57 let a po přechodu jsem nabrala pěkných 15kg nadváhy.Zkoušela jsem různé způsoby stravování a dlouhé procházky ale nic nepomáhalo.Nakonec jsem objevila tuto hubnoucí kůru a začala jí užívat a při tom jsem se 2 týdny stravovala keto dietou ,tím se mi stáhnul žaludek a díky bylinkám z této kůry jsem nepotřebovala moc jíst,necítila jsem hlad.Potom jsem přešla na dělenou stravu se spoustou zeleniny.Za měsíc jsem schodila skoro 5kg váhy a v pase ubylo pěkných 10cm.Nyní jsem kůru dobrala a objednala jsem si jí znovu a pokračuju dál stejným způsobem stravování.Mluvit o tom jak je osvěžující odhodit 5kg zátěže snad ani nemusím psát ale k tomu jsem dostala ještě spoustu energie a mnohem lepší náladu!!!Bylinková kůra je úžasná,pročistila mi celý organismus,doporučuji jí každému kdo chce zhubnout.

Výborná sada!

Upravila jsem jídelníček a měla možnost porovnat měsíc "bez" a měsíc "s" a jsem spokojená!!! Podle váhy Tanita vyšší úbytek tuku i vnitřního což bez sady nebylo. Užívám ráno a večer. Doporučuji 😊