Pokračovací doplněk z bylin ke snižování tělesné hmotnosti a pro harmonizaci organismu

200ml

K27A

Skladem - expedujeme do 2 dnů

Redukce tělesné hmotnosti - pokračovací


737 Kč

609.09 bez DPH

Počet

Pokračovací kúra pro podporu snižování nadváhy a udržování normální tělesné hmotnosti. Příznivě působí na metabolismus cukrů a tuků, pomáhá udržovat svalovou hmotu. Podporuje trávení, střevní aktivitu a činnost močového traktu. Posiluje odolnost a obranyschopnost. Pro začátek užívání doporučujeme startovací kúru K27.

Kúra obsahuje

Užívání kúry

Současně budete užívat Brodecký redukční ortislim, kukuřice a třezalka. Příslušný počet kapek (uvedeno na etiketě) nakapete současně buď na lžičku nebo do trochy vody a vypijete. Po dobrání třezalky nasadíte artyčok a budete užívat současně Brodecký redukční ortislim a kukuřice. Po dobrání artyčoku nasadíte vřes a doberete vše dokonce. Během užívání Vám Brodecký redukční ortislim a kukuřice dojdou, nic se však neděje, budete pokračovat bez nich. Užívat půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle a s půl hodinovým odstupem od léků.

Po skončení poslední lahvičky lze kúru zopakovat nebo napište aktuální stav, případné změny či reakce a podle toho vám paní magistra stanoví další postup. Napsat lze na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu.

Pomoc při redukci hmotnosti

Co o této kúře říká Mgr. Jarmila Podhorná.

 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.