Doplněk z bylin pro zlepšení kvality vlasové pokožky hlavy

NK37

Skladem - expedujeme do 24 hodin


502 Kč

414.88 bez DPH

Počet

Kúra blahodárně působí na vzhled a kvalitu pokožky. Podporuje detoxikační procesy, přispívá k udržení normální buněčné funkce. Výborných výsledků bylo dosaženo např: při výskytu lupů.

Kúra obsahuje

  • T21 LICHOŘEŘIŠNICE I Antibakteriální působení
  • T35 PENÍZOVKA SAMETONOHÁ I Antibakteriální, slinivka
  • P2/P2A BŘÍZA I Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování
  • P9 ČERNÝ RYBÍZ-BOROVICE-VINNÁ RÉVA I Cévní systém, dýchací systém, klouby

Užívání kúry

Současně užívat tinktury lichořeřišnice, penízovka a bříza, po využití tinktury z břízy vezmete směs černý rybíz-borovice-vinná réva a pokračujete v užívání s lichořeřišnicí a penízovkou do vybrání všech lahviček.

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.