Výluh z kořene lopuchu s rozprašovačem

V3C

Skladem - expedujeme do 24 hodin

Kvalita vlasů a pokožky


Obsah: 100 ml
129 Kč

106.61 bez DPH

Počet

Bylinný prostředek pro zlepšení kvality vlasů a pokožky ve vlasech. Vtírejte do pokožky hlavy.

Zajímavosti o lopuchu

Lopuch je rostlina rumišť dosahující výšky asi 1,5 m. Využívá se z něj hlavně kořen a to různými způsoby. Rozšířené je použití v podobě nálevu a odvaru, nejúčinnější formou je však lihová tinktura, kterou je vhodné kombinovat s pýrem a pampeliškou. Pro vnější použití je vhodné použít výluh nebo olej. Kořen obsahuje polysacharid inulín, dále polyacetylenové složky se silným fytoncidním a fungicidním působením, sliz, třísloviny, minerály a další látky.

Lopuch stimuluje přirozené obranné mechanismy a posiluje odolnost organismu. Podporuje čištění krve, pomáhá udržovat zdravou kůži. Usnadňuje trávení, zvláště tuků, pomáhá udržovat normální funkční stav a pohyblivost kloubů.

Výroba výluhu

Tento speciální výluh z kořene lopuchu vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných částí na lidský organismus. Všechny tinktury a výluhy jsou z rostlin, které rostou na našich vlastních zahradách. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Reviews (5)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews

Ty byliny mě stále překvapují

Normálně bych tomu nevěřil, ale jak tady zmiňují ostatní recenze, tak jsem se přesvědčil na vlastní kůži. Za pár korun (ve srovnání s konkurenčními prostředky) jsem koupil dvě větší balení. Každé ráno po dobu 4 měsíců jsem si pečlivě nastříkal a vmasíroval výluh. Vlasy zhoustly a přestlaly vypadávat. Na to že mi táhne na padesát, tak mám vlasy jako dvacetiletý... Jen si říkám jestli této recenzi bude vůbec někdo věřit.

Úžasný přípravek

Lopuchový výluh jsem vyzkoušela na základě pozitivních recenzí a samozřejmě po dlouhodobé spokojenosti s produkty Mgr. paní Podhorné. Opět jsem se nezklamala. Lopuchový výluh zabral velice rychle na mé holé místo na vlasové pokožce a velice rychle mi začaly opět dorůstat vlasy.

Výluh z kořene lopuchu

Výrobky Mgr. Podhorné používám už spoustu let a jsem velice spokojena. Po prodělání kovidého zápalu plic jsem používala Mukoben. Na stavu plic je to znát a plicní lékař je se stavem plic spokojen. Také mi vypadly 2/3 vlasů. Ty co zbyly vypadaly jako suchá zlámaná sláma. Musela jsem se ostříhat úplně nakrátko. Začala jsem používat výluh z kořene lopuchu a po třech měsících mi vlasy začaly růst. Jsem velice spokojena.

Ověřený zákazník

Výluh z kořene lopuchu

Po prodělaném covidu mi začaly velmi padat vlasy. Nasadila jsem tento výluh a po jeho pravidelném používání se stav velmi zlepši, po 3 měsících naprosto v normálu.

výluh lopúch

má s výrobkami pani Podhornej velmi dobré skúsenosti, výluh z koreňa lopúchu úžasný produkt, mojej ťažko chorej maminke vypadali vlasy a vmasírovávaním výluhu z lopucha do 2 mesiacov jej narástli krásne husté vlasy.