Thújový olej

O2A

Skladem - expedujeme do 24 hodin

Otoky


Obsah: 115ml
140 Kč

115.70 bez DPH

Počet

Blahodárně působí při aplikaci na kůži na záda a na klouby, je vhodný i pro zklidňující obklady. 

Výroba oleje

Tento olej vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných výtažků na lidský organismus. Všechny oleje jsou z rostlin, které rostou na našich vlastních zahradách.  

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

vynikající produkt

Vřele doporučuji, naprosto výtečný olejíček, jsem z něj opravdu nadšená! Perfektně mi zabral při otocích kolen (borelioza). Kolena jsem měla přes měsíc oteklá až na skoro 3násobnou velikost, podstoupila 4 punkce, než jsem se konečně dostala do péče doktora, který byl schopen provést punkci tak, že otok odezněl. Po pár týdnech to začalo ovšem nanovo, každý den víc a víc. Ale já už nechtěla znovu absolvovat nepříjemné punkce a doufat, že to hlavně bude mít kýžený výsledek. Úplnou shodou náhod jsem tehdy v bylinkářství narazila na tento olej, Popravdě jsem ani nevěřila, že by to mohlo zabrat, když celá řada doktorů mi s tím tak douho nedokázala pomoci. Ale olej byl v regálu poslední, tak jsem to vzala jako znamení, že na mě čekal :-) Vmasírovala jsem si ho večer před spaním na obě kolena, a přes noc se stal doslova zázrak! Otok nejen že se nezhoršil, ale dokonce téměř celý zmizel! A krásně se mi daří ho tímto olejem držet na uzdě, na další punkci jsem od té doby nemusela. Tisíceré díky!