Výluh z kořene lopuchu s rozprašovačem

V3C

Skladem - expedujeme do sedmi dnů

Kvalita vlasů a pokožky


Obsah
129 Kč

106.61 bez DPH

Počet

Bylinný prostředek pro zlepšení kvality vlasů a pokožky ve vlasech. Vtírejte do pokožky hlavy.

Zajímavosti o lopuchu

Lopuch je rostlina rumišť dosahující výšky asi 1,5 m. Využívá se z něj hlavně kořen a to různými způsoby. Rozšířené je použití v podobě nálevu a odvaru, nejúčinnější formou je však lihová tinktura, kterou je vhodné kombinovat s pýrem a pampeliškou. Pro vnější použití je vhodné použít výluh nebo olej. Kořen obsahuje polysacharid inulín, dále polyacetylenové složky se silným fytoncidním a fungicidním působením, sliz, třísloviny, minerály a další látky.

Lopuch stimuluje přirozené obranné mechanismy a posiluje odolnost organismu. Podporuje čištění krve, pomáhá udržovat zdravou kůži. Usnadňuje trávení, zvláště tuků, pomáhá udržovat normální funkční stav a pohyblivost kloubů.

Výroba výluhu

Tento speciální výluh z kořene lopuchu vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných částí na lidský organismus. Všechny tinktury a výluhy jsou z rostlin, které rostou na našich vlastních zahradách. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Co říkají naši zákazníci (3)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

Výluh z kořene lopuchu

Výrobky Mgr. Podhorné používám už spoustu let a jsem velice spokojena. Po prodělání kovidého zápalu plic jsem používala Mukoben. Na stavu plic je to znát a plicní lékař je se stavem plic spokojen. Také mi vypadly 2/3 vlasů. Ty co zbyly vypadaly jako suchá zlámaná sláma. Musela jsem se ostříhat úplně nakrátko. Začala jsem používat výluh z kořene lopuchu a po třech měsících mi vlasy začaly růst. Jsem velice spokojena.

Ověřený zákazník

Výluh z kořene lopuchu

Po prodělaném covidu mi začaly velmi padat vlasy. Nasadila jsem tento výluh a po jeho pravidelném používání se stav velmi zlepši, po 3 měsících naprosto v normálu.

výluh lopúch

má s výrobkami pani Podhornej velmi dobré skúsenosti, výluh z koreňa lopúchu úžasný produkt, mojej ťažko chorej maminke vypadali vlasy a vmasírovávaním výluhu z lopucha do 2 mesiacov jej narástli krásne husté vlasy.