Pleťová voda
  • Pleťová voda
  • Pleťová voda

Pleťová voda

200ml

V7

Skladem - odesíláme do 24 hodin

Pleťová voda


155,00 Kč

128.10 bez DPH

Počet

Jedinečná pleťová voda obsahuje minerály z Mrtvého moře a extrakty z pěti léčivých bylin (myrta, řepík, gotu kola, lopuch, kalísie). Účinné látky přispívají k dokonalému čištění, zklidnění a osvěžení pleti.

Způsob použití: přípravkem navlhčete vatový tampón a pokožku čistěte jemným stíráním

Více informací

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.

Centrum Naděje otevřeno!

V Brodku u Konice jsme vybudovali zdravotní a relaxační centrum. Cílem našeho centra je pomáhat lidem s jejich problémy alternativní medicínou, kterou spojují přírodní přípravky, neinvazivní terapie a bioifnormační medicína.

Centrum Naděje

Co říkají naši zákazníci (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Ověřený zákazník

Na svou pleť nesnesu téměř nic i když mám mastnější pleť, přesto nesnesu téměř žádnou pleťovou vodu ani krém. Ale tato pleť. voda mi s velkým překvapení velmi vyhovuje a to ve všech směrech. Je velmi příjemná, šetrně a přesto dobře čistí póry, stahuje jen tak, že máte příjemný pocit, nevysušuje. Zatím je to jediná pleť. voda, která mi vyhovuje ve všech směrech a to absolutně. Jsem s ní velmi spokojená.