Pleťová voda
  • Pleťová voda
  • Pleťová voda

Pleťová voda

200ml

V7

Skladem - expedujeme do 24 hodin

Pleťová voda


155 Kč

128.10 bez DPH

Počet

Jedinečná pleťová voda obsahuje minerály z Mrtvého moře a extrakty z pěti léčivých bylin (myrta, řepík, gotu kola, lopuch, kalísie). Účinné látky přispívají k dokonalému čištění, zklidnění a osvěžení pleti.

Způsob použití: přípravkem navlhčete vatový tampón a pokožku čistěte jemným stíráním

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Reviews (2)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Dcera má problematickou pleť. Je nadšená. Pleť se jí zklidnila a zahojila.<br /> Mužů jen doporučit. <br /> Tady mi vždy dobře poradí. Perfektní nákup :-)<br />

Ověřený zákazník

Na svou pleť nesnesu téměř nic i když mám mastnější pleť, přesto nesnesu téměř žádnou pleťovou vodu ani krém. Ale tato pleť. voda mi s velkým překvapení velmi vyhovuje a to ve všech směrech. Je velmi příjemná, šetrně a přesto dobře čistí póry, stahuje jen tak, že máte příjemný pocit, nevysušuje. Zatím je to jediná pleť. voda, která mi vyhovuje ve všech směrech a to absolutně. Jsem s ní velmi spokojená.