Grapefruit /Grep/ 25 ml - tinktura

25ml

T11

Skladem - odesíláme do 24 hodin

Mikrobiologická rovnováha


99,00 Kč

81.82 bez DPH

Počet

Tinktura z grapefreuitu, resp. grepu. Udržování mikrobiologické rovnováhy v tkáních a orgánech.

Cena za měrnou jednotku (100 ml): 198 Kč.

Zajímavosti o grepu

Plod grapefuit je odedávna využíván jako ovoce, které obsahuje hodně různých vitamínů, hlavně C. Náhodou se ovšem přišlo na to, že nejvíce látek prospěšných pro člověka je obsaženo hlavně v semenech. Extrakt ze semen grapefruitu je využíván jako tinktura na vnitřní užívání, nebo rozpuštěný v olivovém oleji na potírání pokožky. Jeho hlavní předností je schopnost udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech.

Užívání tinktury

Po protřepání užívejte 15 kapek 2x za den.

Výroba tinktury

Tuto tinkturu z rostliny grepu vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách. 

Více informací

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.

Novinka! Mukoben pro lepší dýchání

Mukoben je speciální směs bylin pro udržování volných dýchacích cest. Vylučování hlenů z horních dýchacích cest, vyčištění nosu, usnadnění dýchání, sekrece hlenů a usnadnění vykašlávání.

Mukoben

Co říkají naši zákazníci (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Ověřený zákazník

Grep stále v záloze

Pomůže vždy, když cítím že něco není v pořádku-např. škrábání v krku, nosohltan. Ihned kapu a účinek se dostaví.Neocenitelný pomocník, který velmi doporučuji.