Žito seté - tinktura z pupenů

50ml

P50

Skladem - expedujeme do 24 hodin

Jaterní funkce. 


150 Kč

123.97 bez DPH

Počet

Tinktura z pupenů žita setého. Ochrana jaterní funkce, podpora jaterní činnosti. 

Cena za měrnou jednotku (100 ml): 300 Kč.

Žito seté - zajímavosti

Žito seté je tradiční kulturní plodina, která se u nás staletí pěstuje pro semena, zpracovávající se na mouku pro přípravu chleba a pečiva. Teprve v posledních letech se semeno začalo využívat i v jiných formách, a to k přípravě doplňků pro podpůrné účely na lidský organismus. Klíčky z naklíčených semen obsahují spoustu významných látek, které pomáhají organismu chránit jaterní buňky a pomáhá udržovat normální jaterní činnost.

Užívání tinktury

Denní dávka = počet kapek odpovídající hmotnosti člověka rozdělíme na dvě nebo tři denní dávky (např. při celkové hmotnosti 60 kg dávku rozdělíme na 2 x 30 kapek nebo 3 x 20 kapek)

Výroba tinktury

Tuto tinkturu z pupenů žita setého vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Cholestreol

Skvělé. Koupil jsme tuto tinkturu na doporučení pro dceru 7 let. Má vysoký cholesterol 8.2. A po 5 měsících užívají cholestreol 6.8. Jsem ráda že dcera nemusíš brát žádné léky. <br /> Včera přišli výsledky mladší dcery 5 let. Výsledky 5.8 - takže hned objednávám dva produkty.... Moc děkujeme 🤩🤩