Doplněk z bylin pro harmonizaci organismu v období přechodu

NK6

Skladem - expedujeme do 24 hodin


677 Kč

559.50 bez DPH

Počet

Celkově posilňující kúra pro snadnější překonávání stresu a vyčerpání s potlačováním nástupu změn související s postupujícím věkem.

Kúra obsahuje

  • T13 JMELÍ – Cévní systém, metabolismus tuků, cholesterol, krevní tlak, klimakterium
  • T15 JEŘÁB PTAČÍ – Ženské potíže, klimakterium, stres a vyčerpání, projevy stárnutí
  • P2 BŘÍZA – Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování
  • P10 ČERNÝ RYBÍZ - MALINÍK – Hormonální rovnováha, ženský organismus
  • SV16 KONTRYHEL + ČERVENÝ JETEL – Hormonální rovnováha, ženský organismus

Užívání kúry

Současně užívat tinktury jmelí, ptačí jeřáb a bříza, po využití tinktury břízy vezmete černý rybíz-maliník a pokračujete v užívání jmelí a ptačího jeřábu, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití černého rybízu-maliníku vezmete nakonec kontryhel-jetel a vše doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.