Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro ženy

NK45

Skladem - expedujeme do 24 hodin


677 Kč

559.50 bez DPH

Počet

Napomáhá překonávat stres a únavu, podporuje hubnutí, pomáhá udržovat pružnou pokožku. Posiluje organismus, zvyšuje kondici, potenci a vytrvalost při sportovních výkonech. Podporuje krevní oběh, pomáhá udržovat svalovou hmotu.

Kúra obsahuje

  • P56 KOTVIČNÍK POZEMNÍ I Srdce, železo v krvi, čištění krve, posílení sexuální touhy a výkonnosti
  • P59 ARALKA MANDŽUSKÁ I Nervový systém, adaptogen
  • T15 JEŘÁB PTAČÍ I Ženské potíže, klimakterium, stres a vyčerpání, projevy stárnutí
  • P2 BŘÍZA I Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování
  • P60 ROZCHODNICE RŮŽOVÁ I Krevní oběh, mozková aktivita, výkonost, adaptogen, kardiovaskulární systém

Užívání kúry

Současně užívat tinktury jeřáb ptačí a bříza, po využití tinktury z břízy vezmete rozchodnici a pokračujete v užívání s jeřábem ptačím. Po dobrání rozchodnice vezmete kotvičník. Po dobrání kotvičníku pak nakonec aralku a doberete dokonce.

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.  

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.