Doplněk z bylin pro ochranu a podporu činnosti jater

NK30

Skladem - expedujeme do 24 hodin


552 Kč

456.20 bez DPH

Počet

Sestava bylin a pupenů k podpoře správné funkce jater a tím i k dobrému trávení. Kúra pomáhá při rekonvalescenci po prodělaných jaterních onemocněních, podporuje detoxikaci.

Kúra obsahuje

  • T30 OSTROPESTŘEC I Jaterní funkce, ochrana jaterní tkáně, detoxikace, pročišťování těla
  • P2 BŘÍZA I Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování
  • P15 JALOVEC I Odolnost organismu, trávení, metabolismus trávení, metabolismus tuků a sacharidů
  • SV22 ARTYČOK. Artyčok působí příznivě na činnost srdce a metabolismus

Užívání kúry

Současně užívat tinktury ostropestřec a bříza, po využití tinktury břízy vezmete jalovec a pokračujete v užívání s ostropestřcem, pokud vám dojde tak bez něho. Po využití jalovce vezmete nakonec artyčok a vše doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.