Doplněk z bylin pro podporu cévních funkcí

NK48

Skladem - expedujeme do 24 hodin


527 Kč

435.54 bez DPH

Počet

Tato řada bylinných a pupenových výtažků pomůže podpořit funkci cévního systému. Podporuje cévní oběh v cévách i kapilárách. Můžete doplnit masážemi tújovým a třezalkovým olejem a koupelí s kaštanem a břízou.

Kúra obsahuje

  • T10 GOTU KOLA I Stimulant na celkový organismus, regeneruje životní síly, trávicí trakt, krevní oběh
  • P22 KAŠTAN PRAVÝ I Střevní funkce, rovnováha bakteriální mikroflóry, klouby
  • P2 BŘÍZA I Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování
  • P40 VINNÁ RÉVA I Antioxidační ochrana tkání, integrita cévního systému, klouby

Užívání kúry

Současně užívat tinktury gotu kola a bříza, po využití tinktury břízy vezmete kaštan pravý a pokračujete v užívání s gotu kolou, pokud vám dojde tak bez ní. Po využití kaštanu pravého vezmete nakonec vinnou révu a vše doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.