Doplněk z bylin pro celkové posílení organismu

NK9

Skladem - expedujeme do 24 hodin


652 Kč

538.84 bez DPH

Počet

Kúra je zaměřena na posílení organismu a na stimulaci jeho obranného systému. Je to prostředek prospěšný obzvláště v obdobích zvýšené aktivity mikrobů.

Kúra obsahuje

  • T24 LEUZEA (MARALÍ KOŘEN) – Posilování tělních funkcí, tonizace organismu, stres
  • T6 ELEUTEROKOK – Obranyschopnost, imunitní systém, adaptogen, diabetes
  • P2 BŘÍZA – Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování
  • P7 ČERNÝ RYBÍZ – Kůže, imunita
  • P37 OŘEŠÁK KRÁLOVSKÝ – Krevní tuky, cholesterol, střevní trakt, odolnost organismu

Užívání kúry

Současně užívat tinktury maralí kořen, eleuterokok a bříza, po využití tinktury břízy vezmete černý rybíz a pokračujete v užívání maralího kořene a eleuterokoku, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití černého rybízu vezmete nakonec ořešák královský a vše doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.