Doplněk z bylin pro posílení fyzického i mentálního stavu

NK22

Skladem - expedujeme do 24 hodin


712 Kč

588.43 bez DPH

Počet

Kúra s posilujícími a tonizujícími účinky na tělní funkce – obranyschopnost, kardiovaskulární systém, celkový fyzic- ký a mentální komfort a na odolnost organismu proti nepříznivému působení různých stresových faktorů.

Kúra obsahuje

  • T42 TOPOL I Cévní systém, dýchací systém, posílení fyzického stavu, močové cesty, desinfekce
  • T40 TŘEZALKA I Fyzické a duševní povzbuzení, dýchací systém, dobrý spánek, nervová soustava
  • P16 JASAN I Podpora regulace krevního tlaku, příznivě působí na stav kloubů
  • P36 OLŠE I Cirkulace krve, mozková funkce, duševní aktivita, obranný systém organismu, klouby
  • P4 BOROVICE SOSNA I Pohybový aparát, podporuje dýchací systém

Užívání kúry

Současně užívat tinktury topol, třezalka a jasan po využití tinktury jasan vezmete olši a pokračujete v užívání topolu a třezalky, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití olše vezmete nakonec borovici a vše doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.