Olšová mast

30ml

M2A

Skladem - expedujeme do 24 hodin

Hojení ran


Obsah: 50 ml
109 Kč

90.08 bez DPH

Počet

Olšová mast skvěle promašťuje pokožku a tak příznivě odporuje revitalizaci kůže a pomáhá při hojení. 

Zajímavosti o olši

Tento strom dorůstá výšky až 20 m a nachází se ve střední a severní Evropě hlavně na březích vodních toků. Dřevo olše je velmi vhodné pro výrobu užitkových předmětů. Kromě dřeva se využívá i kůra, listy a hlavně pupeny, které pro svůj vysoký obsah účinných látek slouží k výrobě pupenových tinktur. Hlavními obsahovými látkami jsou třísloviny, antrachinony, fenolové látky, fytosteroly a flavonoidy.

Olše pomáhá udržovat normální krevní oběh včetně periferní cirkulace, tj. podporuje prokrvení okrajových orgánů, např. končetin. Povzbuzuje také mozkovou činnost a přispívá k navození optimální duševní aktivity.

Výroba masti

Tuto mast z olše vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Reviews (3)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

Zesiluje a uzdravuje kůži

Přítel má špatnou kůži na holeních, každá oděrka končila ošklivým zánětem a náběhem na otevření holeně. Po používání této masti kůže zesílila a je mnohem zdravější.

Dobrý mast

Dibry ty maste

Ověřený zákazník

Skvěle hojí a promašťuje

Byla jsem opravdu mile překvapená účinkem. Stále se mi olupovala pokožka na obličeji a žádné krémy nepomáhaly. Po zhruba týdnu používání této masti se mi obličej již neloupe. Nyní stačí natřít obličej např.po koupeli 1x za 2 dny.