Čtyřkvětová mast s bezem

M5

Skladem - kvůli zvýšenému zájmu expedujeme do max. 5 dnů

Suchá kůže, alergie


Obsah
53 Kč

43.80 bez DPH

Počet

Mast lze použít při opruzení a lupénce, příznivě působí při rozpraskané kůži na rukách a patách. Pomáhá zmírnit alergické reakce na kůži. 

Zajímavosti o bezu

Bez černý je keř, který je součástí křovin a lesů. Od nepaměti představuje mnohostranně užitečnou rostlinu. Jeho význam značí rčení našich předků „Před bezem klekni“, jelikož se v lidovém léčitelství využívá téměř celý – květ, plod, list, kůra i kořen. Největší síla je soustředěna v pupenu. Bez podporuje činnost imunitního systému. Jako součást dietního režimu je tradičně využíván pro podporu snižování tělesné hmotnosti.

Výroba masti

Tuto speciální mast vyrábíme v naší rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin, které rostou na našich vlastních zahradách. 

Více informací

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.

Dětská přírodní kosmetika

Úplná novinka v naší nabídce – bylinná kosmetika pro malé i větší děti. Přírodní kosmetika příznivě působí na problematickou, zarudlou a podrážděnou kůži. Přispívá k hydrataci a revitalizaci dětské pokožky.

dětská kosmetika

Co říkají naši zákazníci (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Výborná mast na rozpraskané paty! :-)

Tato mast nám během pár dní pomohla vyléčit rozpraskaná chodidýlka našeho 2 letého syna - během léta často běhal bez bot a měl tak suchá a posléze popraskaná místa na chodidlech (pod palci). Alespoň 2x denně jsem mu chodidla potírala touto mastí a běhe 3 dnů se ranky zacelily a během dalších asi 3 dnů byla chodidla úplně v pořádku. :-) Jakákoliv jiná mast/olej, které jsme dávali PŘEDTÍM, nefungovaly. Takže mohu jen a jen DOPORUČIT na suché a popraskané paty - nejen dětí :-)