Čtyřkvětová mast s bezem

M5

Skladem - expedujeme do 24 hodin

Suchá kůže, alergie


Obsah: 30ml
92 Kč

76.03 bez DPH

Počet

Mast lze použít při opruzení a lupénce, příznivě působí při rozpraskané kůži na rukách a patách. Pomáhá zmírnit alergické reakce na kůži. 

Zajímavosti o bezu

Bez černý je keř, který je součástí křovin a lesů. Od nepaměti představuje mnohostranně užitečnou rostlinu. Jeho význam značí rčení našich předků „Před bezem klekni“, jelikož se v lidovém léčitelství využívá téměř celý – květ, plod, list, kůra i kořen. Největší síla je soustředěna v pupenu. Bez podporuje činnost imunitního systému. Jako součást dietního režimu je tradičně využíván pro podporu snižování tělesné hmotnosti.

Výroba masti

Tuto speciální mast vyrábíme v naší rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin, které rostou na našich vlastních zahradách.  

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Reviews (5)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews

Popraskané paty

Tato mast je velice účinná na popraskané paty. Konečně jsem se zbavila prasklin. Nikdy mi nic nepomohlo.

Skvělá mast, používáme ji se synem na pleť, on na akné a já na vrásky. Je po ní krásně vypnutá pleť. Funguje skvěle i na paty a ruce.

Oční okolí

Snacha přišla na to, že je čtyřkvětová mast s bezem je výborná na oční okolí.<br /> Já okamžitě vyzkoušela a potvrzuji. Super a doporučuji.

Po alergii na ATB

Mažu mast na fleky,které mi zbyly po alergické reakci na celková antibiotika. Zatím chválím.Doufam,že zmizí úplně.

Výborná mast na rozpraskané paty! :-)

Tato mast nám během pár dní pomohla vyléčit rozpraskaná chodidýlka našeho 2 letého syna - během léta často běhal bez bot a měl tak suchá a posléze popraskaná místa na chodidlech (pod palci). Alespoň 2x denně jsem mu chodidla potírala touto mastí a běhe 3 dnů se ranky zacelily a během dalších asi 3 dnů byla chodidla úplně v pořádku. :-) Jakákoliv jiná mast/olej, které jsme dávali PŘEDTÍM, nefungovaly. Takže mohu jen a jen DOPORUČIT na suché a popraskané paty - nejen dětí :-)