Mast z kostivalu a kaštanu

M6

Skladem - expedujeme do 24 hodin

Pohmožděniny, hemeroidy


Obsah
92 Kč

76.03 bez DPH

Počet

Podporuje revitalizační procesy v kůži, používá se i při otocích, křečových žilách a pro podporu periferního prokrvování.

Nový článek: Nespavost, aneb jak konečně lépe spát

Asi každý z nás si uvědomuje, jak důležitý je pro naše zdraví a duševní pohodu kvalitní spánek. Pokud večer nemůžete usnout, nebo se během noci vzbudíte a už „nezaberete“, velice rychle to začne ovlivňovat váš každodenní život a zdravotní stav. Přejít na článek

Nespavost

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Co říkají naši zákazníci (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Ověřený zákazník

Pomohla s otoky

Tato mast mi pomohla s otoky chodidel. Měla jsem je napuchlá šikmo těsně před patou - z ničeho nic, obě chodidla. Chůze byla velmi obtížná a bolestivá. Mazala jsem vždy po bylinkové koupeli na noc a udržovala v teple. Zároveň jsem používala Ostropestřec mariánský (P57) pro očistu jater.