Psorikalis

M7

Skladem - expedujeme do 24 hodin

Podrážděná pokožka


Obsah: 100 ml
160 Kč

132.23 bez DPH

Počet

Aktivní látky obsažené v extraktu z kalísie a  dalších složek masti  zklidňují podrážděnou a svědivou pokožku. Blahodárně působí při lupénce a při akné, podporují revitalizační procesy při poškozeném povrchu kůže, urychlují opětovné nabytí  vzhledu a kvality kůže po zhojení ran. Pomáhají udržovat pokožku ve svěžím stavu, oddalují projevy její degenerace a stárnutí. 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Reviews (7)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 7 customer reviews

Psorikalis

Mast je účinná, po chvíli zklidní pokožku od svědění. Dcera měla akné, a po natření se akné viditelně zmírnilo. Jsme velice spokojeni. <br /> Vřele doporučuji.

Popálenina

Děkuji za tuto mast. Použila jsem ji na popálenou ruku od oleje. <br /> Rychlé hojeni, bez jizev.

Jednoznačně doporučuji

Tato mast si na nic nehraje. Sice má intenzivní zápach (mi voní), ale její účinky jsou nepopiratelné. Prakticky na kterýkoliv ekzém jsem ji použil, tak fungovala. Samozřejmě většina kožních problémů je interního charakteru, takže je to především estetická funkce, ale než si důkladně pročistíte organismus, například změnou stravy apod., tak to pomáhá urychlit zmírnění povrchových příznaků.

Lupenka

Mast významně přispěla k mé alternativní léčbě lupénky viditelným hojením postižených míst s okamžitou účinností.

Účinná mast

Tato mast mě zarazila svojí "vůní". Jako v uzené s něčím, pro mě osobně je ta vůně nepříjemná. Nicméně, je to jediná mast, která mi dokázala pomoci! Po puchýřích mi zůstala na obou chodidlech díky stázové dermatitidě poškozená, suchá, silně svědící kůže, která praskala až do krve. Vyzkoušela jsem v průběhu 12 měsíců téměř veškeré dostupné přípravky, na recept i volně prodejné, bylinné, speciální, na doporučení... Výsledek byl nulový. Tato mast jako jediná mi skutečně pomohla a během 3 dnů jsem mohla opět normálně chodit!! Pokožka se navíc viditelně regeneruje do normálního stavu. Takže bez ohledu na zvláštní "vůni", mast používám, protože je svými účinky nepřekonatelná.

Psorikalis

Plosky nohou oteklé, pálící, popraskané do krve, bolavé při chemoterapii mi jen tato mast dokázala během minut zklidnit tak, že jsem mohla usnout. Dceři na chladovou dermatitidu taky pomáhala. Voněla jak uzená kýta, ale ručičky jí to zklidnilo.

Customer didn't write any details