Ekzelup
  • Ekzelup
  • Ekzelup
  • Ekzelup

Ekzelup

M8

Skladem - expedujeme do 24 hodin

Revitalizace pokožky


Obsah: 50 ml
169 Kč

139.67 bez DPH

Počet

Vhodný k revitalizaci pokožky. Určeno na suchou, odlupující se pokožku se sklonem k zánětům nebo popraskání. Použité oleje chrání pokožku před vysušením  a popraskáním. Další aktivní látky a antimikrobiální složky se uplatní proti akné, výrobek je vhodný i na ošetření nohou.

Obsahuje přírodní antioxidanty a extrakty měsíčku, lopuchu, myrty a yzopu.

Použití

Nanést 2x denně na pokožku a jemně vmasírovat.

Výroba masti

Tuto speciální mast vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných částí na lidský organismus. Všechny produkty jsou z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Reviews (2)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

výborný ekzelup

Naprostá spokojenost, objevila jsem že Exelup naprosto spolehlivě účinkuje i na svědivé projevy plísňových onemocnění nohou, rovněž ničí stařecké bradavice na kůži. U dětí velmi dobře likviduje projevy drobných exematických ložisek.

Ověřený zákazník

Vyrážka mizí

Velmi doporučuji vyzkoušet - dcera trpí na vyrážky. Zkoušely jsme různé krémy, vždy se zdálo, že to zabírá, ale nakonec se stejně vyrážka dostala do stavu, že bez použití Locoidu (kortik.mast na předpis) byla velmi bolestivá a nechtěla se zahojit. Vždy, když na kůži vidím, že už se zase chce objevit, promazávám touto mastí - Ekzelup. A zdá se, že to funguje. Locoid jsme už nemusely použít.