Náplast

10ks

ZB2

Skladem - expedujeme do 24 hodin

Na bolest


200 Kč

165.29 bez DPH

Počet

Informační náplasti - proti bolesti

 

Rezonanční technologie Langtechnologie, jsou ochranou před případnými nepříznivými vlivy poškozeného životního prostředí vytvářením speciálního mikroklimatu tím, že zajišťují autofrekvenční regenerace. Náplasti Langtechnologies chrání před časovými ztrátami při hojení řezných ran, odřenin, bolestí hlavy, zubů, páteře, kloubů, jako prevence a i v průběhu jejich hojení. Jsou hypoalergenní. Může je používat každý.

 

Návod k použití:

Používá se stejným způsobem a splňuje veškeré požadavky na běžné náplasti vyráběné z netkaných textilů. Její jedinečnost spočívá v informační aktivitě působící revitailzaci ošetřovaných tkání. Po odstranění krycího antiadhezivního papíru (opatřeného separační silikonovou vrstvou) označeného logem technologií JL, přilepíme do co nejbližšího okolí, nebo podle okolností přímo na potřebné místo. Působí zvýšení elektrické vodivosti, změnu polarity elektrostatického náboje a tím optimalizaci elektrochemických procesů ošetřovaných tkání. Rozvolňuje spasmy a zrychluje krevní i mízní oběh, tím urychluje metabolismus. Specifika funkce náplasti umožnuje její používání i mimo pokožku uživatele. S úspěhem se aplikuje i na spodní prádlo, krycí obvazy či do obuvi. Nejlépe z vnitřní strany, co nejblíže pokožce.

 

Více informací na: www.jlshop.cz

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Reviews (1)

Rated 2.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

odstranění papíru z náplasti

náplasti mám, ale můžu se na ně dívat poněvadž není možno odstranit papír-je nějaký návod jak jej odstranit?

Odpověd od Mgr. Jarmila Podhorná Naděje:
Dobrý den, je nám líto, že máte problém s odstranění krycí fólie náplasti. Zkuste prosím náplast ohnout napůl a v místě ohybu krycí fólii sloupnout. Pokud problémy přetrvávají, kontaktujte nás prosím na j.podhorna@nadeje-byliny.eu