Inca Collagen
 • Inca Collagen
 • Inca Collagen

Inca Collagen

ZB63

Skladem - expedujeme do 24 hodin


1 260 Kč

1 125.00 bez DPH

Počet

Inca Collagen je doplněk stravy. Obsahuje 100% čistý mořský kolagen bez přísad.

Inca Collagen je doplňkem stravy. Kolagen je přirozenou součástí pojivových tkání, jeho produkce v těle se ale po 25. roce postupně snižuje až do stáří. Konzumací kolagenu organismus dostane potřebné stavební složky pro tvorbu vlastního kolagenu.

 •          100% rybí hydrolyzovaný kolagen bez přísad
 •          Nejsilnější čistý kolagen typu I, II a III
 •          V denní dávce 3000 miligramů
 •          Snadno využitelný organismem
 •          Inca Collagen se rozpouští ve vodě
 •          Bez příchutě a barviv.

Obsah balení

 •          Jedno balení Inca Collagenu (90 000 mg) obsahuje 30 zlatých sáčků po 3 000 mg hydrolyzovaného kolagenu z mořských ryb, což stačí na měsíční užívání.
 •          Každý sáček obsahuje kolagen typu I., II., III. ve formě prášku, který je rozpustný ve vodě, ovocném džusu, mléku, nebo jiné studené tekutině s výjimkou grapefruitového džusu.
 •          Sáčky jsou lehké, skladné a praktické, nezaberou téměř žádné místo. 1 000 mg Inca Collagenu stojí necelých 14 Kč, což představuje nejlepší poměr cena/výkon na trhu.

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti a těhotné ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25°C, chraňte před vlhkem, přímým slunečním zářením a sálavým teplem.

Jak s Inca Collagenem začít

Pokud s Inca Collagenem začínáte, je důležité, abyste absolvovali úvodní dvouměsíční kúru. Tato kúra spočívá v pravidelném užívání přípravku po jednom sáčku denně. Ten si jednoduše rozmícháte v 200-300 ml pitné vody, ovocného džusu nebo mléka.

Kdy Inca Collagen užívat?

Někteří sportovci Inca Collagen kvůli maximálnímu účinku užívají na noc. Pokud se ale rozhodnete kolagen užívat ráno, rozhodně tím nic nezkazíte. Je jedno, jestli kolagen budete pít ráno nebo večer, je to čistě na vás.

Už Inca Collagen beru

Pokud již Inca Collagen užíváte a máte za sebou úvodní dvou až tříměsíční kúru, je možné pokračovat v užívání v závislosti na potřebě organismu. Jelikož se kolagen věkem z těla ztrácí a přitom v organismu hraje nezastupitelnou roli, doporučujeme pokračovat v jeho užívání dlouhodobě, nebo podle doporučení lékaře.

Inca Collagen v akutních případech

Pokud trpíte akutním nedostatkem kolagenu, užívejte 3 sáčky Inca Collagenu denně po dobu alespoň 1 týdne. Nepřekračujte ovšem nejvyšší doporučenou dávku 10 000 mg kolagenu denně.

Návod k použití

Obsah 1 sáčku (3 000 mg) rozmíchejte v 200-300 ml pitné vody, ovocného džusu, mléka nebo jiného studeného nápoje a vypijte.

Nejdřív prášek nasypte do suché nádoby a pak zalijte tekutinou.

Doporučené dávkování je jeden sáček (3 000 mg) 1× denně.

Nejvyšší doporučená dávka je 10 000 mg denně.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Inca Collagen získal několik certifikátů od zahraničních institutů

Certifikát od německé anti-dopingové laboratoře Deutsche Sporthochschule v Kolíně:

23. 2. 2016 Inca Collagen získal certifikát od anti-dopingové laboratoře, který potvrzuje jeho naprostou bezpečnost a nezávadnost pro použití u sportovců. Tato laboratoř je brána jako autorita rozhodující v otázce dopingové kontroly pro olympijské hry. Tento certifikát znamená, že se nemusíte bát užívat náš kolagen i jako vrcholoví sportovci a také potvrzuje, že je Inca Collagen čistý a opravdu kvalitní preparát.

Účinky hydrolyzovaného kolagenu typu I., II. a III. A jeho prospěšnost pro lidský organismus byly testovány v celé řadě klinických studií, uvádíme zde alespoň některé z nich:

https://www.incacollagen.cz/

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.