Doplněk z bylin pro podporu čištění krve

NK26

Skladem - expedujeme do 24 hodin


677 Kč

559.50 bez DPH

Počet

Kúra s detoxikačními účinky. Pomáhá dodržovat standartní kvalitu krve, snižuje hladinu cholesterolu, podporuje imunitní systém.

Kúra obsahuje

  • T35 PENÍZOVKA SAMETONOHÁ I Antibakteriální, slinivka
  • T20 KRVEČISTÍCÍ EXTRAKT I Složení krve, cirkulace krve, srdeční a cévní funkce, vitalita, imunita
  • P2 BŘÍZA I Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování
  • SV3 HELMIFIT. Přípravek k pročištění střevního traktu.
  • P36 OLŠE I Cirkulace krve, mozková funkce, duševní aktivita, obranný systém organismu, klouby

Užívání kúry

Současně užívat tinktury penízovka, krvečistící extrak a bříza, po využití tinktury břízy vezmete Helmifit a pokračujete v užívání s penízovkou a krvečistícím extraktem, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití Helmifitu vezmete nakonec olši a vše doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.