Doplněk z bylin pro podporu funkce a výživu mozkových buněk

NK38

Skladem - expedujeme do 24 hodin


652 Kč

538.84 bez DPH

Počet

Kúra působí příznivě na mentální zdraví. Podporuje cirkulaci krve, prokrvení mozku, celkově posiluje paměť, mozko- vou výkonnost schopnost soustředění a duševní rovnováhu.

Kúra obsahuje

  • T10 GOTU KOLA I Stimulant na celkový organismus, regeneruje životní síly, trávicí trakt, krevní oběh
  • T1 BĚLOTRN I Pro podporu činnosti nervových a mozkových center
  • P2/P2A BŘÍZA I Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování
  • P17 JAVOR BABYKA I Metabolismus bílkovin, tuků, sacharidů, žlučník
  • P20 JINAN DVOULALOČNÝ-GINKGO BILOBA I Krevní oběh, mozkové funkce, paměť, zrak

Užívání kúry

Současně užívat tinktury gotu kola, bělotrn a bříza, po využití tinktury z břízy vezmete javor a pokračujete v užívání s gotu kolou a bělotrnem, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití javoru vezmete nakonec jinan a vše doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.