Lichořeřišnice větší - tinktura z byliny

50ml

T21

Skladem - odesíláme do 24 hodin

Antimikrobiální působení.


105,00 Kč

86.78 bez DPH

Počet

Tinktura z byliny Lichořeřišnice větší. Tradiční, původně jihoamerická léčivá rostlina.

Cena za měrnou jednotku (100 ml): 198 Kč.

Zajímavosti o lichořeřišnici

Lichořeřišnice větší je převážně letnička původem z Jižní Ameriky. Je považovaná za lahůdkovou zeleninu, využívají se její květy, listy i semena. Obsahuje základní minerály, jakož i řadu stopových prvků a bioaktivní látky snadno vstřebatelné do organismu: silice, esenciální oleje, anthokyany, polyfenoly a vitamíny. Kromě použití v kuchyni se příznivé biologické účinky lichořeřišnice zejména v poslední době využívají ve formě tinktur, z nichž nejúčinnější jsou tinktury z pupenů.

Užívání tinktury

Po protřepání 25 kapek 3x za den.

Výroba tinktury

Tuto tinkturu z lichořeřišnice větší vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných výtažků na lidský organismus. Všechny tinktury jsou vyrobeny z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách. 

Více informací

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.

Centrum Naděje otevřeno!

V Brodku u Konice jsme vybudovali zdravotní a relaxační centrum. Cílem našeho centra je pomáhat lidem s jejich problémy alternativní medicínou, kterou spojují přírodní přípravky, neinvazivní terapie a bioifnormační medicína.

Centrum Naděje

Co říkají naši zákazníci (3)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

Nejlepší tinktura na nachlazení a potíže s močovými cestami!

Lichořeřišnice jak pupenová tak ´obyčejná´ tinktura z byliny, je to nejlepší pro nastydlý a zanícený močový aparát! :-) Během 3 dnů u mě nastala okamžitá úleva a do 5 dnů bylo vše opět v pořádku. Lichořeřišnici doporučuji během zimních měsíců jako prevenci nastydnutí spolu s grepem. Na obojí nedám dopustít! :-)

super

Používám dlouho při počátečním zjištění nachlazení, pálení nosohltanu, nebo bolesti v krku. Zabírá velmi rychle a já na ní nedám dopustit, stále mám doma, kdyby náhodou. V kombinaci s echinaceou je nenahraditelná

Ověřený zákazník

Lichořeřišnice

Používám už déle, jsem naprosto spokojená . Doporučuji