Doplněk stravy pro zdravou funkci střevního a zažívacího traktu

NK29

Skladem - expedujeme do 24 hodin


782 Kč

646.28 bez DPH

Počet

Kúra stimuluje tvorbu trávicích šťáv a žluči, usnadňuje trávení tuků. Blahodárně působí na játra, podporuje jejich funkci, chrání jaterní tkáň. Podporuje činnost ledvin a střevního traktu.

Kúra obsahuje

  • T35 PENÍZOVKA SAMETONOHÁ I Antibakteriální, slinivka
  • T37 ŘIMBABA I Bolesti, klouby, střeva, zklidnění, relaxace, inzulínový metabolismus, krevní oběh
  • P12 DUB I Sliznice úst a krku, zdraví a vzhled pokožky
  • P36 OLŠE I Cirkulace krve, mozková funkce, duševní aktivita, obranný systém organismu, klouby
  • PG60 FITKOLON. Směs obsahuje výtažek z dubu letního, černého rybízu, lnu setého, brusinky, olše lepkavé a betaglukan

Užívání kúry

Současně užívat tinktury penízovka, řimbaba a dub, po využití tinktury z dubu vezmete olši a pokračujete v užívání s penízovkou a řimbabou, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití olše vezmete nakonec Fitkolon a vše doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.  

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.