Grapefruit /Grep/ 25 ml - tinktura

25ml

T11

Skladem - expedujeme do 24 hodin

Mikrobiologická rovnováha


125 Kč

103.31 bez DPH

Počet

Tinktura z grapefreuitu, resp. grepu. Udržování mikrobiologické rovnováhy v tkáních a orgánech.

Cena za měrnou jednotku (100 ml): 250 Kč.

Zajímavosti o grepu

Grapefruit jako samostatný druh vznikl v 18. století jako kříženec Citrus grandis a Citrus maxima. Tento nízký trnitý strom se pěstuje v tropech a subtropech po celém světě. Plod grapefruitu je odedávna využíván jako ovoce, které obsahuje hodně různých vitamínů, hlavně C. Náhodou se přišlo na to, že nejvíce látek prospěšných pro člověka je obsaženo v semenech, která obsahují zejména flavonoidy (naringenin), kafrový olej, furokumariny (bergamotin) a další slučeniny s antimikrobiálním působením.

Extrakt ze semen grapefruitu je využíván jako tinktura na vnitřní užívání, nebo rozpuštěný v olivovém oleji na potírání pokožky. Jeho hlavní předností je schopnost udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech.

Užívání tinktury

Po protřepání užívejte 15 kapek 2x za den.

Výroba tinktury

Tuto tinkturu z rostliny grepu vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.

Reviews (3)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

Prevence oparu

Trpím celý život oprary na rtu,téměř každé 2 měsíce jsem měla opar ,od použití kúry s tinkturou grepu se mi opar už neudělal ,mám stále doma v rezervě, zkusím použít i při škrábání v krku.Jsem vděčná.

Nosní sliznice

Kupuji už po druhé, syn má zvětšenou nosní mandli a chrape a začíná mít apnoe. Dávám mu 15kapek před spaním aby mohl lépe dýchat v období podzim až jaro. Docetla jsem se někde ve starých bylinkarich ze pomáhá splasknutí sliznici. Doporučuji.

Ověřený zákazník

Grep stále v záloze

Pomůže vždy, když cítím že něco není v pořádku-např. škrábání v krku, nosohltan. Ihned kapu a účinek se dostaví.Neocenitelný pomocník, který velmi doporučuji.