Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány

NK32

Skladem - expedujeme do 24 hodin


747 Kč

617.36 bez DPH

Počet

Bylinné a pupenové výtažky čistí tělo přirozenou cestou. Posilují obranné systémy, blahodárně ovlivňují sliznice a kůži, tonizují organismus, přispívají k jeho zotavení.

Kúra obsahuje

  • T6 ELEUTEROKOK I Obranyschopnost, imunitní systém, adaptogen, diabetes
  • P2 BŘÍZA I Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování
  • P38 OŘEŠÁK AMERICKÝ I Krevní tuky, cholesterol, střevní trakt, obranné reakce organismu
  • P68 KOZINEC BLANITÝ I Obranyschopnost, povzbuzení organismu, menstruace, menopauza
  • PG59 CARCINAE. Tato směs je složena ze složek výrazně posilujících obranné systémy organismu

Užívání kúry

Současně užívat tinktury eleuterokok a bříza, po využití tinktury břízy vezmete ořešák americký a pokračujete v užívání s eleuterokokem, pokud vám dojde tak bez něho. Po využití ořešáku amerického vezmete kozinec. Po využívání kozince pak nakonec Carcinae a vše doužívat. 

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.