Doplněk z bylin k ochraně a posílení zraku

NK34

Skladem - expedujeme do 24 hodin


587 Kč

485.12 bez DPH

Počet

Kúra je složená z bylin čistící a chránící játra, která spolupracují podle čínské medicíny se zrakem. Příznivě působí na oči, podporují funkci sítnice a jasnost vidění, pomáhají stabilizovat hladinu kolagenu v oku.

Kúra obsahuje

  • T38 SCHIZANDRA CHINENSIS I Posílení organismu, rekonvalescence, adaptogen, stres, játra, dýchací cesty.
  • P12 DUB I Sliznice úst a krku, zdraví a vzhled pokožky
  • P5 BORŮVKA ČERNÁ I Metabolismus glukózy, tuků, bílkovin, krevní oběh, zrak
  • P20 JINAN DVOULALOČNÝ-GINKGO BILOBA I Krevní oběh, mozkové funkce, paměť, zrak

Užívání kúry

Současně užívat tinktury schizandra a dub, po využití tinktury z dubu vezmete borůvku a pokračujete v užívání se schizandrou, pokud vám dojde tak bez ní. Po využití borůvky vezmete nakonec jinan a vše doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.