• Nové

Doplněk z bylin pro posílení a podporu detoxikace (pokračovací)

NK24A

Skladem - expedujeme do 24 hodin

Podporuje detoxikační pochody v těle


712 Kč

588.43 bez DPH

Počet

Tato pokračovací kúra je účinným prostředkem k posílení odolnosti organismu vůči silně nepříznivým vnějším podmínkám. Bylinná kúra nejenže pomáhá tělu odolávat nepříznivým vlivům okolí, ale také podporuje detoxikační procesy, které jsou klíčové pro udržení normálního stavu organismu a vitality. Díky kombinaci bylin a účinných postupů dokáže tato kúra efektivně vyčistit tělo od škodlivých látek a zvýšit odolnost celého organismu. Užívání doporučujeme začít se startovací kúrou K24.

Kúra obsahuje

  • T42 TOPOL –  Cévní systém, dýchací systém, posílení fyzického stavu, močové cesty, desinfekce
  • T39 ŠTĚTKA – Již odedávna se prakticky využívá pro své rozmanité účinky na organismus
  • P16 JASAN – Podpora regulace krevního tlaku, příznivě působí na stav kloubů
  • P36 OLŠE – Cirkulace krve, mozková funkce, duševní aktivita, obranný systém organismu, klouby
  • P47 TŘEZALKA – Fyzické a duševní povzbuzení, dýchací systém, dobrý spánek, nervová soustava

Užívání kúry

Tinktury se užívají vnitřně s tím, že si nakapete potřebné množství kapek do cca 20 ml vlažné vody, půl hodinu před jídlem nebo jednu hodinu po jídle 3x denně, pokud není stanoveno na lahvičkách jinak. Pokud užíváte léky, je nutné užívat tinktury v jinou dobu – alespoň půl hodiny od pravidelné doby užívání léků. Současně užívat tinktury topol, štětka a jasan po využití tinktury jasanu vezmete olši a pokračujete v užívání topolu a štětky, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití olše vezmete nakonec třezalku a vše doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. 

 

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče vám tak žádná zajímavá informace o bylinkách, fotka z naší zahrady nebo výroby. Pravidelně pořádáme kvízy a soutěže o naše bylinné produkty.
Naše relaxační centrum

Vyzkoušejte naše neinvazivní terapie a možnosti bioinformační medicíny. Navštivte zdravotní a relaxační centrum Naděje v Brodku u Konice.